Czaruj z dzieckiem

Autor:
Konrad Modzelewski
Ilustrator:
Ewa Brzychcy, Agata Droga-Bazan
Wiek:
3-6, 6-9, 9-12
Rok wydania:
2013
Format:
12cm x 17cm
Liczba stron:
30 kart
Oprawa:
pudełko
wydawca:
Sierra Madre
isbn:
9788393254774

Wyślij do znajomego

Czaruj z dzieckiem

Czaruj z dzieckiem

“Czaruj z dzieckiem” to trzydzieści trików, które można wykonać przy użyciu zwyczajnych, ogólnodostępnych przedmiotów takich jak: moneta, sznurek, czy nożyczki.

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

Wrażenia z lektury

Sztuka iluzji opiera się przede wszystkim na wysokiej sprawności manualnej, talencie aktorskim i sprytnie skonstruowanych rekwizytach. Dzięki tym elementom iluzjonista potrafi zaskoczyć sztuczkami pozornie sprzecznymi z prawami fizyki. Rozbudza przy tym naszą ciekawość, daje sporo radości, a czasami wzbudza nawet strach.

Zabawa z zestawem Konrada Modzelewskiego gwarantuje te pierwsze dwa doznania, jeśli zaś chodzi o wywołanie przyjemnego stanu “aaa boję się, ale chcę jeszcze” to już wyzwanie dla bardziej zaawansowanych prestidigitatorów. “Czaruj z dzieckiem” to trzydzieści trików, które można wykonać przy użyciu zwyczajnych, ogólnodostępnych przedmiotów takich jak: moneta, sznurek, czy nożyczki. Zadania są podzielone według stopnia trudności na proste, średnie i trudne. Do zabawy z tymi najprostszymi (oznaczonymi jednym królikiem) z powodzeniem można już zaprosić trzyletnie dziecko. Nam najbardziej spodobały się:

  1. Trik, co uchodzi na sucho

  2. Człowiek magnes

  3. Ręcznikowy kurczak